Koncepce Autonorma - AutoNorma

AutoNorma

Budujeme vlastnú značku, ktorá je orientovaná na potreby zákazníkov, nie na potreby výrobcov autodielov.

Naša firma bola založená v roku 2008. Snažíme sa o to, aby sme mali naše produkty ihneď dostupné pre klienta, v kvalite nového dielu, pritom za cenu starého.

Podnetom pre založenie firmy bola predovšetkým vášeň zakladateľov pre automobily a chuť reagovať na potreby trhu, ktorému chýba inovatívny prístup k repasom špecifických náhradných dielov ako sú vstrekovacie a vysokotlakové čerpadlá, vstrekovače, turbodúchadlá, servoriadenie, riadiace jednotky, klimakompresory, tlmiče pruženia a ďalšie technicky náročnejšie autodiely.

Čo je to repas?

Je to rozobratie, prehliadka, renovácia a následné zostavenie do plne funkčného stavu. Niektoré súčasti sú nahradené novými alebo plne funkčnými použitými, ostatné diely sú prekontrolované, očistené, zbrúsené. Pre mnohé typy repasov sú používané špeciálne repasné zostavy (sady). Rozdiely v kvalite sú teda medzi opravou a repasom zásadné. Oprava je samotná výmena alebo oprava poškodenej súčasti, ostatné diely nie sú kontrolované, očistené ani testované. Ďalší zásadný rozdiel medzi opravou a repasom spočíva v záruke. Na opravené diely sa poskytuje spravidla záruka 3-6 mesiacov. Keďže všetky naše diely sú repasované (nie opravované), poskytujeme záruku 1 rok s  možnosťou predĺžiť záruku na 2 roky. Dosahujeme najlepšieho pomeru medzi kvalitou a cenou. Každý náš repasovaný diel je odskúšaný na testovacom zariadení, čo potvrdzuje kalibračný protokol. My teda neopravujeme, ale repasujeme.

Co robíme?

Repasujeme všetky typy vstrekovacích zariadení pre dieselové motory:

- vstrekovacie čerpadlá typu VP VE VA, vysokotlakové čerpadlá Common Rail, vstrekovače, PDE, UIS a ďalšie typy vstrekovačov a čerpadiel od renomovaných výrobcov Bosch, Delphi, Siemens VDO, Continental VDO, Denso, Zexel, Stanadyne, Cummins, Caterpillar, Yanmar . Skladom vedieme viac ako 5000 rôznych typov.

Zaoberáme sa tiež repasom:

- turbodúchadiel (s mechanickou aj elektronickou reguláciou, typu VNT VGT) výrobcov Garrett, KKK, BorgWarner, IHI, Holset, Mitsubishi, Toyota, skladom vedieme viac ako 1000 kusov rôznych typov.

- riadiacich jednotiek motorov, prevodoviek, servoriadenia, ABS / ESP, komfortu, vstrekovacích čerpadiel, podvozku atď. všetkých výrobcov, Bosch, Delphi, Denso, Siemens VDO, Continental VDO, Lucas, Magneti Marelli, Visteon, Sagem, Toyota, Wabco, Ford , Fomoco, GM, ATE, TRW, atď.

- servoriadenia, hrebeňa riadenia, stĺpika riadenia (mechanické i elektronické typy), tiež uvádzané pod skratkou EPS, EHPS, skladom vedieme stovky kusov na výmenu.

- podávacieho čerpadla AdBlue (čerpadlo močoviny), Bosch, Delphi, Siemens, skladom máme desiatky typov k okamžitej výmene.

- filtrov DPF (Diesel Particulate Filter), FAP (Filtre a Particules), SCR (Selective Catalytic Reduction), ktoré vedieme aj skladom na výmenu.

- ďalej sa zaoberáme repasovanými klimakompresormi, škrtiacimi klapkami, alternátormi, štartérmi, brzdovými strmeňmi, EGR ventilmi do osobných, dodávkových i nákladných automobilov, ťažkej techniky, poľnohospodárskych strojov, lodí.

Prečo my? 

 • Nečakajte na zákazkový repas (opravu) Vášho dielu, ktorý môže trvať aj týždeň. Objednajte svoj produkt ihneď. Produkty vedieme skladom.
 • Z dôvodu veľkého objemu zákaziek, ktoré máme, dokážeme ponúknuť veľmi zaujímavé ceny.
 • Registrovaní klienti majú špeciálne zľavy.
 • Logistiku aj balné platíme za Vás, dodanie máte zadarmo.
 • Pri objednávke do 16:00 doručíme diel k Vám na druhý pracovný deň na území celej ČR a maximálne do troch pracovných dní na Slovensko.
 • Pri objednávke do 14:00 doručíme diel k Vám do 48h na území celej Európskej únie.
 • Každý repasovaný produkt dodávame s protokolom o 100% funkčnosti.
 • Používame iba originálne náhradné diely.
 • Repasujeme produkty založené iba na technológii výrobcu.
 • Naše referencie: Našimi klientmi sú autorizované servisy Bosch a Delphi diesel, dodávame tiež značkovým autoservisom. Sme autorizovaný dodávateľ repasovaných produktov do celej siete Mitsubishi Motors Česká republika s Slovensko.
 • Poskytujeme plnú záruku vo výške 24 mesiacov (nové a repasované produkty) nebo 12 mesiacov (použité produkty).
 • Ponúkame možnosť dokúpiť si predĺženú záruku na 36 mesiacov (nové a repasované produkty) nebo 24 mesiacov (použité produkty).
 • Naša zákaznícka linka splní všetky Vaše priania.
 • Svoj produkt objednáte u nás do 5 minút. S objednávkou Vám radi pomôžu naši pracovníci.
 • Ušetrite zbytočné náklady nákupom kvalitného produktu (pri kúpe starého alebo opraveného dielu sa vystavujete riziku opätovného odstavenia vozidla a následnej montáže dielu, reklamačného procesu).
 • Aj cena je perfektná, zistite v eshope.