Repasovaná turbodmychadla, vstřik. čerpadla ... - AutoNorma

Jednoduché vyhľadávanie podľa Vášho vozidla
  • 1
  • 2
  • 3
  • DOPRAVA ZDARMA

    DOPRAVA ZADARMO

    Na všetky produkty Vám ponúkame dopravu
    po ČR a SR úplne ZADARMO!

Naše najpredávanejšie produkty

Recenzie klientov

Repasovaný vstrekovač Common Rail DELPHI CRI 28370681
Katka Vlajka
26. 03. 2020
S pristupom sme boli veľmi spokojny. Vsetko bolo vybavene na zaklade telefonátu a emailovú v Priebeh jedneho dna a celkova dodavka ai So zaslaním nasich súčiastok a dodania nových prebehol do 5 pracovných dní. Auticko nam.zatial sluzi bez problemov. Odporucam stranku a dodávateľa.  
Automaticky preložené
Zobraziť originál
Repasované turbodúchadlo s podtlakovou reguláciou IHI VV13
Premysl necas Vlajka
25. 03. 2020
perfektný zákaznícky servis a kvalitni repasovaný tovar
Automaticky preložené
Zobraziť originál
Repasované vstrekovacie čerpadlo BOSCH VP44 0470506033
Roman Obadálek Vlajka
23. 03. 2020
Čerpadlo funguje výborne, prejavila sa úspora paliva, výborný systém dopravy a vratky starého čerpadla. Rýchle dodanie. solídny komunikácia
Automaticky preložené
Zobraziť originál
Repasovaný vstrekovač Common Rail BOSCH PIEZO 0445115007
Jaroslav Macek Vlajka
19. 03. 2020
Dobrý deň. S firmou Autonoma som viac ako na 100% spokojný. Rýchle profesionálne rokovaní, kontrolné telefonát, odborná porada. Vlastné vstrekovače boli perfektne zabalené, výborne zrenovované, navyše s protokolom zo stolice a dokonca s novým evidenčným číslom, ktoré sa po inštalácii zadá do riadiacej jednotky aby vedela ktorý je na ktorej pozícii. Dovolím si tu aj neodporučiť firmu Injectec. de, ktorá má na stránkach že dodávajú tiež repasované vstreky, majú tam fotky stolice, ale poslali mi vstreky z vrakovisko, ani sa nenamáhali ich utrieť handrou. Áno dovolili mi ich vrátiť, ale peniaze doteraz naspäť nemám. Takže 13 tis. je možná v pr ... Ospravedlňujem sa za výraz, ale je to k hnevu. Preto všetkým ostatným radím, obráťte sa na Autonormu, pretože úspora 3 tis. sa Vám môže ako ma obrátiť v niekoľkonásobnou stratu. Jaroslav Macek Tábor.
Automaticky preložené
Zobraziť originál

Budujeme vlastnú značku, ktorá je orientovaná na potreby zákazníkov, nie na potreby výrobcov autodielov.

Naša firma bola založená v roku 2008. Snažíme sa o to, aby naše produkty boli k dostaniu ihneď, v kvalite nového dielu, pritom za cenu starého.

Podnetom pre založenie firmy bola predovšetkým vášeň zakladateľov pre automobily a chuť reagovať na potreby trhu, ktorému chýba inovatívny prístup k repasom špecifických náhradných dielov ako sú vstrekovacie a vysokotlakové čerpadlá, vstrekovače, turbodúchadlá, servoriadenie, riadiace jednotky, filtre pevných častíc DPF FAP SCRklimakompresorytlmiče pruženia a ďalšie technicky náročnejšie autodiely.

Viac o nás